Jak to vše začalo aneb dějová linie

12. března 2018 v 20:41 | La Micha |  Panenky v mých fotopříbězích
Zdravím přátelé,

už dlouho se chystám na něco podobného a narovinu říkám,že se mi do toho moc nechtělo.Ovšem myslím si,že je nutné si trochu osvěžit paměť.Už delší dobu nevkládám příběhy pravidelně,kvůli nedostatku času,ale také jsem měla období,že jsem prostě neměla náladu a žádné nápady.Nicméně se chystám zase vrátit a tak by asi bylo dobré si připomenout postavy a děj.
ANNA (to je ta brunetka)

U téhle panenky to celé začalo a paradoxně není hlavní postavou celého mého příběhu.Anna pochází z Itálie,je jedináček a vystudovala práva.Už několik let žije v Praze a daří se jí skvěle.Na muže má smůlu,přestože je krásná.Většinou se totiž zamiluje do zadaných.Ale už několik měsíců se schází se svým kolegou a celkem jim to klape,i když je o dost starší.V mých příbězích ho ani neuvidíte,pouze o něm se Anna tu a tam zmiňuje.Mají sice spolu milenecký poměr,přesto si každý žije po svém.
Anna si najala MIU,coby svou designérku...tím začalo jejich přátelství...
MIA,

pochází z Irska,vystudovala bytový desing a architekturu v Paříži,kde se nakonec i usadila a časem založila své studio.Mia má nevlastního bratra DANIELA,který je uznávaným fotografem.
Mia přijala nabídku od Anny,přestože to pro ni znamenalo,že musela častěji létat kvůli práci.Velice rychle se spolu s přátelily.Anna Miu seznámila se svým bratrancem Marcem...
MARCO

pochází z velice bohaté Italské rodiny.Vystudoval ty nejlepší školy.Nyní nastoupil na místo svého otce v bance,dělá ředitele.Také je vlastníkem několika akciovek.Má ještě dvě sestry,VANESSU a ELENU.Jeho otec v rodině způsobil dost nepříjemností a hádek.Marco s otcem mají mezi sebou často spory,které špatně nesla Marcova matka,ta před časem zemřela po dlouhé nemoci.
Marco je fešák a u žen měl úspěchy...potkává MIU a zamiloval se...
DEVONY (tmavovláska),

je sestřenicí Mii.Je velice úspěšnou herečkou.Mia začala chodit s Marcem a tvořili téměř dokonalý pár do doby,než přijela do města Devony a setkává se s Marcem.Mia nic netuší.Ale Devony kdysi chodila s Marcem,který jí bláznivě miloval a chtěl se s ní oženit a založit rodinu.Devony měla jiné plány,byla na vrcholu své slávy a nechtěla se vzdát své kariéry a tak Marca opustila bez vysvětlení.Ten se tenkrát natruc oženil se ženou,kterou mu vnutil otec.Když Devony po letech potkává Marca,opět se v ní probouzejí city a i Marco je rozpolcený,miluje Miu,ale uvědomuje si,že s Devony to neskončilo.
Mia ovšem není hloupá a náhoda jí pomůže odhalit,že jí Marco podvádí právě s Devony...
MIA s MARCEM

to rozhodně neměli snadné a museli si projít vším možným,ale nakonec láska zvítězila.Mia si vzala Marca.Před časem se jim narodila i dcerka jménem Melody.
VANESSA

je sestrou MARCA a ELENY.Pracovala jako novinářka a reportérka,dnes pracuje jako šéfredaktorka časopisu La Micha v Paříži.Je svobodná a bezdětná.Miluje balet.Její nejlepší přítelkyní je ROSALIE,bývalá manželka Marca.
ELENA

je sestrou MARCA a VANESSY.Je z nich nejmladší.Pracuje jako modelka a řadí se mezi ty nejlepší.Založila také svou nadaci a v posledních letech se věnuje především charitě.Elenu otec z domu vykázal velice mladou,protože za povolání své nejmladší dcery se styděl.Elena je krásná,chytrá a s lidma uměla celkem dobře manipulovat.Obzvlášťě Marca měla omotaného kolem prstu.Žárlila na Miu a dělala jí peklo.Naštěstí Marco včas zasáhl a nastolil pořádek.
Elena chodila s CHRISTIANEM,ale svým arogantním chováním ho od sebe odehnala.
Elena časem pochopila,že manipulací a intriky nic nezíská a tak šla do sebe...bohužel Christiana stejně ztratila...

DANIEL S ROSALIE

DANIEL je nevlastní bratr MII.Je uznávaným fotografem a o jeho práci je velký zájem.Dnes si může vybírat.Je také oblíbený u dívek a žen.Má za sebou několik vztahů,úletů a zlomených srdcí.
ROSALIE se ovšem nějakým zázrakem podařilo tohoto bohéma zkrotit.Propadl její osobnosti a dokonce se s ní oženil.Usadili se v Paříži...

ROSALIE je bývalou ženou MARCA.Celé roky ho milovala a špatně nesla,že se s ní rozvedl.Dokonce se snažila,aby se Marco s Miou rozešel.Rosalie také patří do bohaté rodiny z Itálie,její rodiče jsou umělci a obchodníci s uměním.Je jedináček.Rosalie se přestěhovala do Paříže,kde zdědila po svém otci,který zemřel při autonehodě jeho uměleckou galerii.
Rosalie zařizovala výstavu v Londýně,kde se setkává s Danielem.Později se potkávají znovu a to v Paříži.Daniel se rozhodl Rosalie získat,přestože mu dala jasně najevo,že o něj nestojí.Nakonec se ho rozhodne využít proti Mie...oba ovšem nepočítají s tím,že se do sebe zamilují.
Celkem brzo se z nich stává pár a dokonce se i vezmou.Přestože mají rozlišnou povahu,tak jim to ve vztahu klape a Daniel poprvé v životě chce jen jednu ženu a to tu svou...

TASMIN

nastoupila jako výpomoc,když Mia byla těhotná do studia.Staly se z nich kamarádky a časem se zjistilo,že Tasmin do jejich rodiny patří víc,než si kdo z nich uměl vůbec představit...
Tasmin vyrůstala pouze s maminkou,která před pár lety tragicky zahynula při autonehodě.Studovala architekturu a desing a na školu si přivydělávala jako modelka.
Všechny zaráží neuvěřitelná podoba s Elenou.Marco se dopátrá,že kdysi znával její matku a měli spolu poměr.Tasmin také nachází matčin deník,ve kterém píše,že jí Marcův otec znásilnil.Marco s Tasmin si nechávají udělat test...bohužel výsledky jsou nejasné a tak se Marco rozjíždí za svým otcem,aby se zjistila pravda...Kdo je tedy otcem Tasmin...POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ (hlavní postavy této rodiny)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ha-misa ha-misa | 13. března 2018 v 22:14 | Reagovat

tyhle přehledy mám ráda. zase si spojím panenku se jménem a příběhem... :-D

2 La Micha La Micha | E-mail | Web | 15. března 2018 v 20:16 | Reagovat

[1]: Taky mám ráda přehledy,jen když je nemusím dělat já :-D

3 valentina-panenky valentina-panenky | Web | 31. března 2018 v 12:36 | Reagovat

Ráda jsem si postavy oživila - Miu, Marca, Daniela a Annu si pamatuju, ale jinak jsem vděčná za nápovědu, přece jenom. :-)

4 La Micha La Micha | E-mail | Web | 31. března 2018 v 21:38 | Reagovat

[3]: postupně připomenu všechny postavy ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama